اطلاعات تماس چاپ صفحه نقشه سایت دریافت فایل

درباره روز به روز گشت

تاریخچه
شرکت روز به روز گشت در سال 1385 خورشیدی به شماره ثبت 324445 پس از اخذ مجوزهای مربوطه از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ودارای نمایندگی هواپیمایی ماهان و گلف ایر در ایران و همچنین عضو ASTAاز American Society of Travel Agents نیز بوده و فعالیت حرفه ای خود را در زمینه توریسم و خدمات رسانی به مسافرین آغاز نموده است.

شرکت روز به روز گشت با داشتن کادری مجرب و کار آزموده و با مدیریت حرفه ایی در زمینه گردشگری و کارشناسی دقیق در شناخت بازار گردشگری در سال 1388 به عنوان برترین آژانس مسافرتی در میان دیگر رقبای خود در اجرای تورهای استاندارد خارجی با بالاترین امتیاز ، احترام به خواسته مشتری از طرف سازمان میراث فرهنگی انتخاب شده است و همچنان با باور این شعار ( هر آنچه که در تصور شماست) با اطمینان و جلب رضایت مشتری و برآورده سازی خدمات حرفه ای و مناسب برنامه ریزی و اجرا نموده است.

اهداف
خط مشی و اهداف شرکت روز به روز گشت به عنوان یکی از شرکتهای خدمات مسافرتی همواره پیش قدم در این عرصه با هدف رشد و سطح پیشرفت صنعت گردشگری ، رضایت مندی و احترام به حقوق گردشگران خود از علم نوین و روز استفاده و خدمات این صنعت را برای دسترسی آسان تر و راحتی آن برای سفرهای گوناگون و امور گردشگری سرعت بخشد تا هموطنان گرامی خدماتی شایسته در خور شاءن و شخصیت والای ایرانی را در 4گوشه ی جهان تجربه نمایند . مدیریت شرکت به موازات تلاش برای ارتقای رضایت مشتریان و کارکنان خود، افزایش سطح کیفی و ایمنی و استاندارهای لازم در محیط کار و امور گردشگری ، ارتقای کیفیت تور تعهد خود را اعلام می دارد.

عهد نامه
در پيشگاه خداوند متعال، با خود عهد مي‌بندیم كه همه روزه و در تمام ساعات با ظاهري آراسته و در محيطي آرام و در نهايت نظم و ادب و احترام با برخوردي نيك و پسنديده، با ارباب رجوع و همكاران تعامل برقرار نموده و در كوتاهترين زمان ممكن امور محوله را دركمال صداقت و رعايت انصاف و استانداردهای مربوط به انجام رسانيده و درصورت برآورده نشدن خواسته ارباب رجوع و همكاران ، توضيحات كافي را براي روشن شدن ذهن آنان ارائه نمايیم و در راستاي اهداف متعالي شرکت روز به روز گشت ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، خود را مقيد به اجراي رسالت، اصول و منشور اخلاقی ذيل دانسته و به آن پايبند باشیم.

منشور اخلاقی شرکت روز به روز گشت
ما كاركنان شركت روز به روز گشت با ايمان به اراده خالق هستي و درجهت حفظ منافع مشتری و شرکت و رضايتمندي مشتريان كه سرمايه واقعي ما هستند جلب رضایت آنان را سر لوحه کار خود میدانیم.

ما بر اين باوريم كه مشتريان، سرمايه‌ و پشتیبانهای واقعي این شرکت بوده، شخصيت و جايگاه ايشان در فرايند ارتباطات متقابل محفوظ و حضور آنان را در شرکت خود مغتنم مي شماریم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت با هر گونه انتقاد، نظر و پيشنهاد از سوي مشتریان را ارج نهاده و از آن به عنوان زمينه‌ساز رشد و ارتقاء خدمات مربوطه استفاده ‌نمايد.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت مصمم هستیم خدمات گردشگری خود را با كيفيت مطلوب و به شيوه‏اي مناسب ونوين در اختيار مشتريان خود قرار دهیم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت در ساختار نظام مدیریت منابع انسانی و فرهنگ جاری شرکت از هر گونه شايعه‌سازي، تهمت، غيبت و خبر چيني و هر اقدامي كه صميميت و اعتماد همكاران را تضعيف نمايد پرهیز نماییم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت رازداري و خودداري از افشاي اسناد و مدارك محرمانه و اسرار و اطلاعات مشتريان را از اهم وظايف خود دانسته و به آن پايبندیم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت بر اين باوریم كه مبناي ارزيابي فعاليت هايمان نظرات و ميزان رضايت مشتريان در امور گردشگری است.

ما کارکنان شرکت روز به روز گشت بر خود ایمان داریم هر آنچه که در تصور شماست را انجام و با شعار قانون جاذبه گروه نقطه اوج شمارا جذب نماییم.