درباره روز به روز گشت

تاریخچه
شرکت روز به روز گشت در سال 1385 خورشیدی به شماره ثبت 324445 پس از اخذ مجوزهای مربوطه از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ودارای نمایندگی هواپیمایی ماهان و گلف ایر در ایران و همچنین عضو ASTAاز American Society of Travel Agents نیز بوده و فعالیت حرفه ای خود را در زمینه توریسم و خدمات رسانی به مسافرین آغاز نموده است.

شرکت روز به روز گشت با داشتن کادری مجرب و کار آزموده و با مدیریت حرفه ایی در زمینه گردشگری و کارشناسی دقیق در شناخت بازار گردشگری در سال 1388 به عنوان برترین آژانس مسافرتی در میان دیگر رقبای خود در اجرای تورهای استاندارد خارجی با بالاترین امتیاز ، احترام به خواسته مشتری از طرف سازمان میراث فرهنگی انتخاب شده است و همچنان با باور این شعار ( هر آنچه که در تصور شماست) با اطمینان و جلب رضایت مشتری و برآورده سازی خدمات حرفه ای و مناسب برنامه ریزی و اجرا نموده است.

اهداف
خط مشی و اهداف شرکت روز به روز گشت به عنوان یکی از شرکتهای خدمات مسافرتی همواره پیش قدم در این عرصه با هدف رشد و سطح پیشرفت صنعت گردشگری ، رضایت مندی و احترام به حقوق گردشگران خود از علم نوین و روز استفاده و خدمات این صنعت را برای دسترسی آسان تر و راحتی آن برای سفرهای گوناگون و امور گردشگری سرعت بخشد تا هموطنان گرامی خدماتی شایسته در خور شاءن و شخصیت والای ایرانی را در 4گوشه ی جهان تجربه نمایند . مدیریت شرکت به موازات تلاش برای ارتقای رضایت مشتریان و کارکنان خود، افزایش سطح کیفی و ایمنی و استاندارهای لازم در محیط کار و امور گردشگری ، ارتقای کیفیت تور تعهد خود را اعلام می دارد.

عهد نامه
در پيشگاه خداوند متعال، با خود عهد مي‌بندیم كه همه روزه و در تمام ساعات با ظاهري آراسته و در محيطي آرام و در نهايت نظم و ادب و احترام با برخوردي نيك و پسنديده، با ارباب رجوع و همكاران تعامل برقرار نموده و در كوتاهترين زمان ممكن امور محوله را دركمال صداقت و رعايت انصاف و استانداردهای مربوط به انجام رسانيده و درصورت برآورده نشدن خواسته ارباب رجوع و همكاران ، توضيحات كافي را براي روشن شدن ذهن آنان ارائه نمايیم و در راستاي اهداف متعالي شرکت روز به روز گشت ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، خود را مقيد به اجراي رسالت، اصول و منشور اخلاقی ذيل دانسته و به آن پايبند باشیم.

منشور اخلاقی شرکت روز به روز گشت
ما كاركنان شركت روز به روز گشت با ايمان به اراده خالق هستي و درجهت حفظ منافع مشتری و شرکت و رضايتمندي مشتريان كه سرمايه واقعي ما هستند جلب رضایت آنان را سر لوحه کار خود میدانیم.

ما بر اين باوريم كه مشتريان، سرمايه‌ و پشتیبانهای واقعي این شرکت بوده، شخصيت و جايگاه ايشان در فرايند ارتباطات متقابل محفوظ و حضور آنان را در شرکت خود مغتنم مي شماریم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت با هر گونه انتقاد، نظر و پيشنهاد از سوي مشتریان را ارج نهاده و از آن به عنوان زمينه‌ساز رشد و ارتقاء خدمات مربوطه استفاده ‌نمايد.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت مصمم هستیم خدمات گردشگری خود را با كيفيت مطلوب و به شيوه‏اي مناسب ونوين در اختيار مشتريان خود قرار دهیم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت در ساختار نظام مدیریت منابع انسانی و فرهنگ جاری شرکت از هر گونه شايعه‌سازي، تهمت، غيبت و خبر چيني و هر اقدامي كه صميميت و اعتماد همكاران را تضعيف نمايد پرهیز نماییم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت رازداري و خودداري از افشاي اسناد و مدارك محرمانه و اسرار و اطلاعات مشتريان را از اهم وظايف خود دانسته و به آن پايبندیم.

ما كاركنان شرکت روز به روز گشت بر اين باوریم كه مبناي ارزيابي فعاليت هايمان نظرات و ميزان رضايت مشتريان در امور گردشگری است.

ما کارکنان شرکت روز به روز گشت بر خود ایمان داریم هر آنچه که در تصور شماست را انجام و با شعار قانون جاذبه گروه نقطه اوج شمارا جذب نماییم.